Sokolovna

Desátý plzeňský městský obvod Lhota slavnostně otevřel v neděli 6. září 2020 novou sokolovnu. Město Plzeň ji postavilo na místě zcela nevyhovující klubovny u fotbalového hřiště v ulici Kolem Zahrad. Nová budova nalezne využití nejen u fotbalistů místního TJ Sokol Lhota, ale stane se jediným místem ve Lhotě, kde se budou moci občané potkávat a pořádat zde akce. Po slavnostním otevření odehrála stará garda Viktoria Plzeň fotbalové utkání s TJ Sokol Lhota.

„Našemu rozlohou nejmenšímu městskému obvodu doposud chybělo místo, kde by se místní občané mohli potkávat a pořádat zde své akce. Stavbou sokolovny město chybějící infrastrukturu obvodu vynahradilo a věřím, že se do budoucna stane centrem pro místní občany, kteří se zde budou společně scházet i sportovat,“ řekl primátor města Martin Baxa.

Více informací v článku Plzeňská Lhota má novou sokolovnu pro sportovce i k setkávání občanů.

Logo sponzora Národní sportovní agentura
Logo spozora Město Plzeň